O autorze
Już od dziecka wiedziałam co chcę w życiu robić – pisać. Z każdym dniem dążę do tego, aby spełnić swoje marzenie. W związku z miłością do dziennikarstwa postanowiłam założyć bloga http://www.tinycarrie.com/. Na co dzień jestem studentką filologii polskiej.

Moda dla opornych

http://wallpaper-photo.ru/
Widząc tytuł tego artykułu pewnie sobie pomyślisz: - Kolejny nudny i bezwartościowy tekst. Zapewne szafiarki. Następnie przewiniesz stronę w dół i w ciągu kilku sekund zapomnisz o tym co tu przeczytałeś. Jeśli jednak tego nie zrobiłeś to albo jesteś kobietą, albo mężczyzną, który nie odróżnia sukienki od spódnicy.

Kobiety mają modę we krwi. Uwielbiają chodzić na zakupy, stroić się i swoim ubiorem zwracać uwagę innych ludzi. Mężczyźni.. trochę mniej. Oczywiście zdarzają się pojedyncze sztuki, które potrafią się naprawdę dobrze ubrać i wymienić przynajmniej dwa nazwiska polskich projektantów. Jednak dla większości moda to po prostu katorga. Wielu z nich naprawdę nie widzi różnicy między sukienką a spódnicą! A to jest tylko jeden z wielu, wielu przykładów. Weźmy na przykład mojego chłopaka. Mimo że jego dziewczyna na co dzień zajmuje się modą, ten jest po prostu zielony w tym temacie. Kiedy po całym dniu na uczelni zmęczona wróciłam do domu, poprosiłam go, aby wyciągnął mi z szafy spodnie. Miały być tylko wygodne. Czekałam na nie prawie dziesięć minut. Po dwóch minutach postanowiłam zobaczyć, dlaczego to tak długo trwa. Okazało się, że mój mężczyzna stał przed szafą z miną, jakby dopiero co zobaczył ducha. Postanowiłam pozwolić mu samemu się z tym uporać i wróciłam do łazienki. Kiedy wreszcie przyszedł, pierw zza drzwi pojawiły się spodnie. Nawet dobrze wybrał! Kiedy powiedziałam to głośno, pojawił się i on z rozradowaną miną. – Wziąłem pierwsze lepsze – powiedział.Wziął pierwsze lepsze. Zajęło mu to niecałe dziesięć minut. Ale i tak nie jest z nim najgorzej. Znam takich mężczyzn, którzy nie ubiorą się sami. Dziewczyna lub żona muszą przygotować mu cały komplet ubrań na każdy dzień tygodnia. Mężczyzno – jeśli któryś w tych przykładów opisuje Twoje zachowanie – wiedz, że potrzebujesz wykładu na temat mody. Niestety większości z Was kojarzy się ona ze śmiesznymi ciuszkami i czymś niemęskim. A to nieprawda! Uwierzcie mi na słowo, że kobieta zupełnie inaczej patrzy na dobrze ubranego mężczyznę. Oczywiście, że wolimy Was w marynarkach niż pogniecionych podkoszulkach. Oczywiście, że bardziej podobacie się nam w dopasowanych ubraniach niż wiszących workach. Oczywiście, że o wiele lepiej wyglądacie w wyprasowanych rzeczach i czystych butach. Nie musisz wiedzieć nic o modzie, aby wyglądać dobrze. Wystarczy, że zapamiętasz powyżej wspomniane słowa. Marynarka, dopasowanie, żelazko i czyste buty. Ten zestaw starczy Ci na całe życie.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...